Jeden pączek kosztuje 2 zł, a jeden jogurt 80 groszy. Do stołówki szkolnej zakupiono n pączków i 5 razy więcej jogurtów. Przedstaw w najprostszej postaci koszt tych zakupów. Oblicz koszt zakupów dla n=20. Proszę o pomoc.
Przy ocenianiu produktu należy wziąć pod uwagę, że oglądane płyty mają wymiary 30x30 cm. Zwróć uwagę, jak estetycznie prezentuje się Satyna wykończenie. Jakość wykonania, atrakcyjna cena, estetyczny design – Mozaika srebna metalizowana mała kostka El Casa Metalic Square 30,5x30,5 ma wiele silnych stron.
Kostka Mydła Berdoues Mille Fleurs Masło Shea (150 g) jest ekskluzywnym artykułem do pielęgnacji ciała. Jeśli szukasz najlepszych artykułów do pielęgnacji ciała, produkty Berdoues są w 100 % oryginalne i z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Właściwości: Naturalne składniki Nawilżający Środek Czyszczący Zmiękczacz Reg
KOSTKA MYDŁA DATA WEJŚCIA W ŻYCIE: 01/08/2019 1: IDENTYFIKACJA PRODUKTU I PRZEDSIĘBIORSTWA Identyfikacja produktu: kostka mydła Evissa Informacje dotyczące producenta: ASLANKAYA KIMYA VE SAGLIK URUNLERI SAN.A.S. Numer telefonu alarmowego: +903423379690 Zalecane zastosowanie środka chemicznego: mydło do zastosowania w higienie osobistej
Promowane. KUP TERAZ z Allegro Lokalnie. Super jakość! Mała kostka rubika 3x3, brylok 3cm. -15%. 40,00 zł. cena z 30 dni. 34, 00 zł.
Vay Tiền Nhanh Ggads.
mała kostka: xduża kostka: x + 0,83x + 5(x + 0,8) = 23,23x + 5x + 4 = 23,28x = 19,2x = 2,4x + 0,8 = 3,22,4 --- 100%3,2 --- x%x = 100 * 3,2 : 2,4 = 133,(3)%133,(3)% - 100% = 33,(3)%
mała kostka mydła kosztuje 80 groszy